РусУкр
 Каталог 
 Новини компанії 
17-04-2014


16-04-2014 ДИЗАЙН-ПРОЕКТИ ІНТЕР'ЄРІВ

Візуалізація Ваших мрій у програмі "Tile3D"


16-04-2014 ГРУПА KERAMA MARAZZI

MARAZZI GROUP OF COMPANIES - KERAMA MARAZZI - СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАШОЇ ОСЕЛІ!


15-04-2014 КЕРАМІЧНА ПЛИТКА КИТАЙ

 Керамічна плитка Китай – бренд з тисячолітньою історією, якому варто довіряти!


21-01-2010 АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ


Всі новини

 Корисна інформація 
KeramaGrad
 ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ І УКЛАДАННЯ КЕРАМІЧНОГО ГРАНІТУ 
08/04/2010

 Одним з чинників, який в першу чергу необхідно враховувати при укладанні матеріалів на вулиці, - дія навколишнього середовища. Зовні будівля постійно підпадає під вплив погодних умов: мороз, дощ, відлига, нагрівання при високих плюсових температурах. Часта зміна температури вимагає морозостійкого, зносостійкого, легкоочищаємого і що зберігає колір під впливом зовнішніх чинників матеріалу.
  Недивно, що одним з найпопулярніших матеріалів для облицьовування фасадів, балконів і терас став керамограніт. Керамічний граніт - один з найміцніших матеріалів, він має високу щільність і однорідність, завдяки чому перевершує більшість сортів природного каменя.
  «Батьківщиною» керамограніта прийнято вважати Італію - саме тут розташовуються більшість підприємств по виробництву керамограніта.
А найширший асортимент спеціалізованих клеїв і затірок для керамограніта пропонує італійська компанія MAPEI, яка є одним з світових лідерів у виробництві будівельної хімії.
 Однорідна поверхня керамограніта дозволяє витримувати температурні коливання і дію води, що дуже важливе для кліматичних умов Росії.

Керамограніт володіє найнижчим коефіцієнтом водопоглинання, але саме ця властивість вимагає дуже уважного відношення до вибору клейових складів, на які укладається цей прекрасний облицювальний матеріал. Через майже повну відсутність пір керамограніт вимагає клеїв з посиленою адгезією, тобто міцність зчеплення клейового складу з підставою повинна бути не нижче 1,0 Мпа. Крім того, клеї повинні бути еластичними, щоб витримувати температурні перепади.

  При облицьовуванні вертикальних поверхонь, зокрема цоколя будівель, слід використовувати тіксотропні клеї, тобто клеї, які виключають обповзання.
MAPEI пропонує широкий асортимент морозостійких тіксотропних високоадгезіонних клеїв (більше 1,0 Мпа), що володіють різними додатковими властивостями, що дозволяє вибрати матеріал для кожного конкретного об'єкту і конкретних умов.
  У російських будівельників найпопулярніші клеї: однокомпонентні - Keraflex, Keraflex Maxi і двокомпонентні - Kerabond+Isolastic, Granirapid і Elastorapid. Двокомпонентні клеї є високодеформатівнимі, тобто володіють великою стійкістю до перепадів температури, а також до підвищеної вологості навколишнього середовища, і забезпечують довговічність облицьовування.
  Всі перераховані клеї морозостійкі, володіють підвищеною адгезією, тіксотропностью, але розрізняються додатковими властивостями.
В тому випадку, якщо укладання керамограніта здійснюється при температурі нижче +15°С, рекомендується використовувати склади з швидким набором міцності - Granirapid і Elastorapid. Заповнювати шви в таких облицьовуваннях можна через 3-6 годин. Крім того, Elastorapid відрізняється збільшеним відкритим часом, тобто укладати плити на вже нанесений шар клею можна в течію, як мінімум, 30 хвилин. Ця властивість особлива важливо при укладанні крупних плит на великі площі.
  Keraflex, Keraflex Maxi також відрізняються збільшеним відкритим часом. При укладанні великоформатних плит, при нерівностях підстави або укладанні керамограніта на фасад і цоколь будівлі для беспустотной укладання 100% заповнення клеєм слід використовувати метод подвійного нанесення або застосовувати спеціальні клеї для беспустотной укладання з товщиною шару 3-15 мм - наприклад, Keraflex Maxi.
  Клей із звичайним часом схоплювання і тверднення Kerabond+Isolastic є комбінацією з тіксотропного клею і латексної добавки.
  Новинки в асортименті MAPEI - клеї Ultraflex S2 Mono. Це цементні однокомпонентні клеї, що володіють всіма перевагами двокомпонентних клеїв: морозостійкі, високодеформативні, тіксотропні із збільшеним відкритим часом. Завдяки низькій щільності, пакети Ultraflex S2 Mono при рівному об'ємі важать менше (15 кг), ніж пакети з традиційними цементними клеями (25 кг). Крім того, витрата цих клеїв майже на 30% менше, ніж витрата традиційних цементних клеїв.
  Склади на епоксидній і поліуретановій основах, такі як Kerapoxy і Keralastic, рекомендується застосовувати при укладанні керамограніта на складні підстави (метал, дерево і ін.). Двокомпонентний склад Keralastic - на поліуретановій основі. Kerapoxy є двокомпонентним кислостойкий епоксидний склеювальний склад.
  Наступний етап після укладання плит - затірка швів. Затірку також потрібно використовувати еластичну, призначену для зовнішніх робіт і відповідну до ширини шва і кольору облицьовування.
  Найпопулярніша затірка в асортименті MAPEI - Ultracolor Plus. Вона еластична і призначена для швів шириною від 2 до 20 мм, володіє водовідштовхувальним і антигрибковим ефектами, що робить її ідеальним рішенням для фасадних облицьовувань.
Ultracolor Plus випускається в 30 кольорах, що дозволяє підібрати затірку до плитки будь-якого кольору і надати поверхням завершеному і естетичному вигляду.

  Залишки затірки необхідно видалити до повного її висихання (не більше 20 хвилин). Якщо затірка встигла схопитися, то її видаляють за допомогою очищувача на кислотній основі Keranet. Цей очищувач використовується і для очищення облицьовування від залишків винищити, цементу і клею. Остаточний вибір будівельної хімії краще робити виходячи з конкретних особливостей кожного об'єкту. Служба технічної підтримки ЗАО «МАПЄЇ» завжди готова надати консультації по вибору матеріалів і систем для всіх видів будівельних робіт.

 

 
 © 2009-2013 Керама Град
Плитка керамічна.Керамічний граніт.Kerama Marazzi.